Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ta Cenk Tosun ve Serdar Kurtuluş önemli açıklamalarda bulundu.

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Almanya’da kamp yapacak olanBeşiktaşlı futbolcular Cenk Tosun ve Serdar Kurtuluş, BJK Nevzat DemirTesisleri’nden kamp için hareket sırasında basın mensuplarınaaçıklamalarda bulundu.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş Larsen için Groningen'le görüşüyor Beşiktaş Larsen için Groningen'le görüşüyor

İşte o açıklamalar;

Serdar Kurtuluş


"Yaklaşık 24-25 günlük bir hazırlık süreci geçireceğiz, umarım bizimiçin iyi olur. Özellikle Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalmak için zorlukarşılaşmalar oynayacağız. İlk hedefimiz Şampiyonlar Ligi'nde gruplarakalmak ve sezona en iyi şekilde hazırlanmaktır. Umarım, her şeykulübümüz için iyi olur. Sakatlık yaşamadan iyi bir kamp dönemigeçiririz".

Cenk Tosun


"Bu kulüpte oynamak en büyük hayallerimden biriydi. Başardım, artıkburada kendimi göstermek için her şeyimi ortaya koyacağım. Kamp döneminiiyi geçirip lige iyi başlamak istiyoruz. Sezonu erken açmak bizimadımıza avantaj olur. Gerek antrenmanlar, gerekse kamp yapacağımızyerler bize olumlu etki yapacak. Takım içindeki arkadaşlık çok iyi, benide çok güzel karşıladılar. Takım içinde rekabet olması lazım, rekabetinolmadığı yere rehavet çöker. Kendini antrenmanlarda daha iyi gösteren,hazırlık maçlarında iyi oynayacak futbolcunun kendisini ilk on birdebulacağına inanıyorum. Ben direkt forma giyebilmek için elimden geleniyapacağım".