Oğuzhan’ı tebrik eden takım arkadaşları, Beşiktaş’ın kaptanına övgüler yağdırdı.

Gözden kaçırmayın

Uçar: Orta sahaya çözüm bulunmalı Uçar: Orta sahaya çözüm bulunmalı

Milli takıma sonradan alınan ve Hırvatistan maçında oynadığı futbolla ayakta alkışlanan Oğuzhan Özyakup, hem Lucescu hem de tüm takım tarafından özel olarak tebrik edildi.

İlk planlamada kadroda yer bulamayan fakat Mircea Lucescu’nun fikir değiştirmesiyle ay-yıldızlı formayı sırtına geçiren Oğuzhan’a takım arkadaşlarının, “İyi ki çağrılmışsın. Gerçekten müthiş oynadın. Bu formayı sonuna kadar hak ediyorsun. Milli takıma vereceğin çok şeyler var” diye konuştukları bildirildi.

***

Milli Takımımız’ın eski yıldızlarından Nihat Kahveci de, Oğuzhan baskısı nedeniyle kamuoyunu övdü. Tivibuspor’a konuşan Kahveci, “Kamuoyu iyi ki Oğuzhan’ı konuşmuş ve Lucescu iyi ki hatasından dönmüş” dedi.

Nihat Kahveci, “Hoca da dediği gibi yanlışından geri döndü. Oğuzhan bunu kanıtladı. Kazanmamız gereken bir maçtı ve kazandık. Önceki maça göre çok olumlu şeyler de yaptık. Maç 0-0 gitsin, gol yemeyelim, seyirciyi de karşımıza almayalım dedik. Böyle de oldu. 1-0 kazandık. Biz bitti demeden bitmez. Futbolcular bunu yine kanıtladı” diye konuştu.

***

Kaynak: Milliyet