Takım Adına Gelecekten Umutlu

Beşiktaş haberleri, Siyah beyazlıların 2014-2015 sezonu için yaptığı takviyelerden Jose Ernesto Sosa, UEFA Avrupa Ligi C Grubu'ndaki Asteras Tripolis maçının ardından kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

FUTBOL 18.09.2014 - 22:43 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Beşiktaş'ın 2014-2015 sezonu için kadrosuna kattığı isimlerdenJose Ernesto Sosa, Asteras Tripolis karşılaşması sonrası yayıncı kuruluş muhabirine açıklamalarda bulundu.

"Takımın genel hali beni sevindirdi"

Sosa, yaptığı değerlendirmelerde şu ifadeleri kullandı:

"Uzun zaman bekledim bu formayı giyebilmek için. Yeni yuvamda iyi bir başlangıç yapmak istiyordum. İyi bir sonuç alamadık ama takımın genel hali beni sevindirdi."

"Bir önceki maçımızdan daha iyi bir oyun ortaya koyduk"

"Şanssız bir gol oldu bizim için. İkinci yarıda buldukları ilk pozisyondu herhalde. Böyle takımlar bu tarz pozisyonları beklerler ve yakaladıkları anda da genelde değerlendirirler. Doksan dakikaya bakacak olursak üstün olan bizdik. Bir önceki maçımızdan daha iyi bir oyun ortaya koyduk."

"İleriye dönük bu potansiyel beni çok büyük bir beklentiye sokuyor"

"Şimdi bugün her şeye rağmen saha ve stattaki olumsuz şartlara rağmen iyi bir oyun ortaya koyduğumuzu düşünüyorum. İleriye dönük bu potansiyel beni çok büyük bir beklentiye sokuyor. Bir sonraki maçta üç puan almak istiyoruz."

"Değişerek oynayabilirim"

"Hoca ile konuştuk Bugün için böyle kararlaştırdık. Aynı pozisyonda oynayan birkaç oyuncu olduğunu söyledi. Önümüzdeki maçlar ne olur bilemem ama değişerek oynayabilirim."