Taarabt Ve Belhanda Böyle Direkten Dönmüş

Yeni sezonda kadrosunu Metalist'ten Jose Sosa ile güçlendiren Beşiktaş'ın Faslı yıldız Adel Taarabt için QPR ile anlaşamadığı yazılırken, Belhanda'yı da kulübünün bırakmadığı bildirildi.

FUTBOL 07.09.2014 - 12:55 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Yeni sezonda kadrosunu Metalist'ten Jose Sosa ile güçlendiren Beşiktaş'ın Faslı yıldız Adel Taarabt için İngiltere Premier Lig takımlarından QPR'nin kapısını çaldığı ancak anlaşmanın sağlanamadığı yazıldı.

Fas basınında yer alan habere göre, QPR'nin Taarabt için 7 milyon euroluk bir bonservis bedeli belirlediği ve anlaşmanın sağlanamadığı kaydedildi.

Beşiktaş'ın Taarabt için zemin yoklamasına rağmenQPR'nin bonservis bedelinde katı bir tutum sergilediği yazılırken, yaşanan bu gelişmelerin ardından oyuncunun Londra'da kaldığı bildirildi.

QPR'nin Başkanı Tony Fernandes konu hakkında yaptığı açıklamada, "Adel özel bir oyuncu. Bu sezon için sürpriz yapacağını umuyorum. QPR'de kalmak istedi ve buraya odaklandı. Alacağı süreler onun için çok önemli." sözlerini kullandı.

BELHANDA'YA 9 MİLYON EURO

Öte yandan Beşiktaş'ın Dinamo Kiev'in Faslı yıldızı Younes Belhanda için 9 milyon euroya kadar çıktığı ancak oyuncunun ekibinin bu rakamı beğenmediği ifade edildi. Montpellier'den 8.5 milyon euroya alınan oyuncuyu 15 milyon eurodan aşağı bırakmayı düşünmeyen Ukraynalı idarecilerin'Belhanda'dan kazanç beklediklerinin altı çizildi.

Siyah beyazlılar, Bryan Ruiz için de çalışmalar yapmış ancak seçimini Sosa'dan yana kullanmıştı.

NARGİLE HAYRANLARI

Nargile tutkusuyla bilinen iki futbolcu büyük eleştiri almıştı...

Taarabt ve Belhanda böyle direkten dönmüş

Taarabt ve Belhanda böyle direkten dönmüş

Kaynak: sporx.com