Süpriz Talip!

Trabzonspor'da transferin en gözde isimlerinden olan Olcan Adın'a, Galatasaray ve Beşikaş'ın ardından Rus ekibi Spartak Moskova'nın da talip olduğu öğrenildi.

FUTBOL 19.08.2015 - 11:55 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı

Trabzonspor'da transferin en gözde isimlerinden olan Olcan Adın'a,Galatasaray ve Beşikaş'ın ardından Rus ekibi Spartak Moskova'nın datalip olduğu öğrenildi.

Takımıyla bir yıllık sözleşmesi olmasına rağmen ailevi nedenlerigerekçe göstererek izin isteyen Olcan'ı, bordo mavili yönetim isebırakma taraftarı olmadığını açıklamıştı. Kulüp Başkanı İbrahimHacıosmanoğlu da başarılı oyuncuyla yaptığı görüşmede, gelecek sezoniçin şampiyonluğa koşan bir kadro oluşturacaklarını, kendisini de bukadroda görmek istediklerini iletmişti. Ancak, başarılı futbolcu ailevinedenlerini gerekçe göstererek gelen teklifleri değerlendirmekistediğini ifade etmişti.

OLCAN ADIN'I MURAT YAKIN'LI SPARTAK MOSKOVA DA İSTİYORBordo mavililerin bırakmak istememesine rağmen Galatasaray veBeşiktaş'ın resmen talip olduğu Olcan'ın durumu belirsizliğini koruyor.Türkiye'nin iki köklü kulübünün ardından başarılı futbolcuya bir teklifde yurt dışından geldiği öğrenildi.

Takımın başına teknik direktör olarak Murat Yakın'ı getiren Rus ekibiSpartak Moskova'nın da Olcan için Trabzonspor'a teklifte bulunduğu,ancak bordo mavililerin bu teklifi reddettiği iddia edildi.

Trabzonspor Kulübü CEO'su Burak Gürdal, geçtiğimiz günlerde yaptığıbasın toplantısında, başarılı isme yurt içi ve dışından ciddi tekliflergeldiğini belirtmiş, ancak Olcan'ın kolayca feda edilecek oyuncuolmadığını vurgulamıştı. Gürdal, kulüp menfaati için olabilecekteklifler gelmesi halinde ise bunu yönetim kuruluna sunacağınıkaydetmişti.

Trabzonspor yönetiminin, Olcan'ı yapılacak son görüşmede dekararından vazgeçirememesi halinde kulüp menfaatleri doğrultusunda gelenteklifleri değerlendirmeye alacağı belirtiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@