Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ın Bundesliga takımlarından Hannover'da oynayan Marcelo'ya da kanca attığı ortaya çıktı.

Tolgay Arslan'ın sakatlanmasıyla bir anda tüm planları allak bullak olan Beşiktaş, stoper için sürpriz bir Brezilyalı oyuncuya daha yöneldi. Bundesliga takımlarından Hannover'de forma giyen Marcelo. 1.91'lik dev oyuncu için ilk temasın van Persie için yapılan görüşmeler sırasında yapıldığı ortaya çıktı. van Persie konusunda Hollandalı oyuncunun Türkiye haklarına sahip olan menajer Yalçın Sarıca ile görüşülürken Marcelo isminin de masaya geldiği ve ilk görüşmenin burada yapıldığı bildirildi. Marcelo için Beşiktaş'ın Hannover'e 2.5 milyon Euro teklif ettiği, Almanların 4 milyon Euro'da direttiği, Rhodolfo'dan olumlu sonuç alınamazsa tekrardan Marcelo'ya yönelineceği bildirildi.

Douglas, Sporting'e gitti!

Douglas, tüm Türk basınını taca çıkardı... neredeyse son bir haftadır Beşiktaş'a gelecek, anlaştı, bu akşam geliyor diye haberler yapılan Brezilyalı stoper, Portekiz'in Sporting Lizbon tamımıyla anlaştı.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş’ın aradığı kan Wout Weghorst Beşiktaş’ın aradığı kan Wout Weghorst

Record gazetesinde yer alan habere göre Dinamo Moskova'da forma giyen 27 yaşındaki stoper için Sporting 2 milyon Euro bonservis bedeli ödeyecek.

Ayrıca Douglas, 3+1 yıllık sözleşme karşılığında Portekiz ekibinden vergiler çıktığında 2 milyon Euro kazanacak.