Beşiktaş'a karşı UEFA Avrupa Ligi'nde Slovakya'da oynanan maçta 2 gol atan Slovan Bratislava futbolcusu Sporar, ülke basınına konuştu ve siyah beyazlı takıma övgüler yağdırdı. 

Beşiktaş'a karşı kendi sahamızda aldığımız 4-2'lik galibiyetin değerini o gün anlatmıştım. Bizim için çok önemli bir sonuçtu ve hak ettiğimiz skoru aldık. Şimdi çok farklı bir Beşiktaş var ve ligde liderin sadece 3 puan gerisinde. Kesinlikle daha fazla hücuma yönelik oynamaya çalışacağız ama bu kez karşımızda bambaşka bir Beşiktaş olacak. 

VODAFONE PARK HARİKA BİR STAT

Vodafone Park harika bir stat. Hem futbolcular, hem taraftarlar için çok iyi bir yer. PAOK maçında da benzer bir deneyimi yaşamıştık. Kendimi iyi hissediyorum ve hocam bana şans verirse hazır olacağım. 

Gözden kaçırmayın

Japon oyuncu Asano için kıyasıya pazarlık Japon oyuncu Asano için kıyasıya pazarlık

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki başarısı hakkında konuşan Sporar, "Gruptan hiç kaybetmeden lider bir takım oldukları zaman onları izliyordum. O dönem çok farklı yıldızlara sahipti. Şimdi daha farklı bir kadro var ama Beşiktaş, yakın tarihte Türkiye'nin en iyisi diyebilirim." ifadelerini kullandı. 

Futbol Arena