"Türkiye'de sözleşmenizde 2015 ya da 2019 yılı yazmasının bir anlamı yok. İstanbul'da sözleşmemin, bir sonraki maça kadar olduğunu anladım"

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, geçen hafta Split'te bulunduğu anlarda Boşnak BIH TV'ye röportaj verirken, geleceği hakkında ilginç sözler sarfetti. Hırvat çalıştırıcı, "Benim sözleşmem bir sonraki maça kadar" derken, şöyle devam etti: "Başkanın sözleşmemi 2019'a dek uzatmak istediğini, sesinden duymak daha güzel. Ama ben İstanbul'da sözleşmemin, bir sonraki maça kadar olduğunu anladım. İnanın Türkiye'de sözleşme kağıdınızda 2015 veya 2019 yılı yazmasının bir anlamı yok. Belki yanılıyorum ama bu şekilde düşünmemi sağlayacak bir çok gelişme yaşanıyor." 

 

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş sezonu son dakika beraberliğiyle kapattı Beşiktaş sezonu son dakika beraberliğiyle kapattı

F.BAHÇE DZEKO'YU ALABİLİR 


Türk basının sürekli Boşnak ve Hırvat oyuncuları Beşiktaş'a yazmasıyla ilgili olarak da Bilic, "Mandzukic, Rakitic, Dzeko, Pjanic ve Modric gibi oyuncuları tabii ki herkes ister. Ama bizim onları transfer edecek mali olanağımız yok. Şunu söyleyebilirim; Türk basını, G.Saray ve F.Bahçe'nin; Messi ve Ronaldo dışındaki her oyuncuyu transfer edecek mali yapıları olduğuna sonuna kadar inanıyor. Bana 'Dzeko Fenerbahçe'ye gidebilir mi?' diye soracak olursanız, 'Olabilir' derim."