Soyunma odasına Boyko ayarı çekildi! Mario Gomez ile ikisi...

Beşiktaş'ın Alman golcüsü Mario Gomez, GQ dergisine açıklamalarda bulundu. Kendisini özel yapan şeyin sezgileri olduğunu vurgulayan Gomez, "Sanırım en güçlü yanım, sezgilerim. Topun ceza sahası içinde nereye geleceğini tahmin etmekte zorlanmıyorum, o

FUTBOL 29.01.2016 - 17:39 21.04.2021 - 23:57 Kartal Bakışı
 Gol atmanın nasıl bir his olduğu sorusunu ise Alman yıldız, "Sırtımdaki formanın da, rakibin de, pozisyonun da önemi yok. Attığım her golde aynı hissi yaşıyorum; önce bir anlık bir huzur, ardından mutluluk. Gol atmanın bana yaşattığı his, hayatımda olan biten her şeyi unutturabilecek kadar güçlü” diye yanıtladı.


"BİRİSİ KANITLAYANA KADAR EN İYİSİ SENSİN"
Sakatlığa sığınılacak bir bahane olarak bakmayan Mario Gomez, "Bence bunun hangi bölgede oynadığınla bir alakası yok. Herkes için geçerli olan basit bir denklem var. Biri senden daha iyi olduğunu kanıtlayana kadar en iyisi sensin” görüşünü dile getirdi.

Pivot santrforların eskisi kadar revaçta olmadığını ima eden Beşiktaş'ın Süper Mario'su, “Buna son yıllarda ortaya çıkmış bir akım gibi bakmak doğru olmaz. Geçmişte de ufak tefek; ama çok iyi golcüler dünya futboluna damgasını vuran işler yaptılar. Mesela benim idolüm olan Romario. Ama bu nasıl ki benim profilimdeki golcülerin neler yaptığını gölgelemedi; bundan sonra da neler yapacağımızın önünde bir engel oluşturmaz. Çünkü bir futbolcunun kalitesi boyla bosla ölçülebilecek bir kavram değildir” açıklamalarını yaptı. 


KAYNAK:HABERTÜRK

Gelişmelerden Haberdar Olun

@