Ligde geçen hafta Eskişehirspor karşısında elde edilen 3-1’lik galibiyete 1 asistlik katkıda bulunan Ricardo Quaresma, şovuna bu akşamki Rizespor mücadelesinde devam etmeyi planlıyor.

Gözden kaçırmayın

İmzaya gelen Weghorst, İsmael'in liste başıydı İmzaya gelen Weghorst, İsmael'in liste başıydı
 Es Es mücadelesinin 51’inci dakikasında sağ arka adalesindeki sertleşme sebebiyle tedbir amaçlı oyundan alınan ve kısa süreli tedavinin ardından takımla çalışmalara başlayan 32 yaşındaki  futbolcu, sıkı bir çalışma programının ardından Rize mücadelesine damga vurmaya hazır hale geldi. İdmanlardaki hırslı oyunuyla dikkat çeken yıldız oyuncu, bu akşam da takımına galibiyeti getiren isim olmak için çaba gösterecek.
‘Düşüşler olabilir’

Bu mücadele öncesinde açıklamalarda bulunan Quaresma, “Düşüşler her takımda olabilir. Fenerbahçe ve Konya karşısında yaşadığımız mağlubiyetlerin ardından kısa sürede toparlandık. Bunda hocamız Şenol Güneş ile takım arkadaşlarımızın şampiyonluğa inancı etkili oldu. Ben de onların desteğiyle takım oyununa adapte oldum. Bu akşam Rizespor karşısından zaferle ayrılıp sonrasında Trabzon’a bakacağız. Şovumuz devam edecek” ifadelerini kullandı.