Sosyal yardım ödemeleri şu günlerde çok konuşuluyor. İhtiyaç sahibi milyonlarca ev için 1000'er liralık sosyal yardım yapılıyor. İhtiyaç sahibi olan çok sayıda vatandaş bu devletin yaptığı 1000 TL yardım parası için başvuruda bulunmak istiyor. Sosyal

1000 TL tutarındaki sosyal yardım ödemeleri şu günlerde oldukça rağbet görüyor. Vatandaşımızın herhangi bir sıkıntı olmadan yardımlarını almaları için İçişleri Bakanlığı ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ortak bir açıklama yayınladı. Merakla araştırılan Sosyal yardım ödemeleri nasıl ve nereden yapılacak?

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, ilk fazda olduğu gibi ikinci fazda da başvuru olmayacağını açıklamış ve 3. Fazın başvuru esaslı olacağını söylemişti.

Gözden kaçırmayın

Seksenler Anıl Altınöz kim? Seksenler İtalyan! Seksenler Bernardo kimdir? Seksenler Anıl Altınöz kim? Seksenler İtalyan! Seksenler Bernardo kimdir?

'Bakan Selçuk; '3. Faz sosyal yardımdan, daha önce bu yardımdan faydalanmamış haneler faydalanacak ve söz konusu başvurular e-devlet üzerinden yapılacak. Corona virüs tedbirlerinden olumsuz etkilenmiş, ihtiyaç sahibi tüm kesimlere el uzatacağız” dedi. 3. faz başvuruları da alınmaya başladı.

SOSYAL YARDIM SORGULAMA SAYFASI