Beşiktaş Yönetimi, son günlerde isimleri siyah-beyazlı kulüp ile anılan Selçuk İnan ve Volkan Şen konusuna mesafeli yaklaşma kararı aldı.

Geçtiğimiz sezonun bitimi ile gündeme gelen Burak Yılmaz’ı, taraftar tepkisi nedeniyle veto eden Beşiktaş Yönetimi, son günlerde isimleri siyah-beyazlı kulüp ile anılan Selçuk İnan ve Volkan Şen konusuna mesafeli yaklaşma kararı aldı.

***

Gözden kaçırmayın

Wout Weghorst kimdir? Beşiktaş, Weghorst'a imzayı attırıyor Wout Weghorst kimdir? Beşiktaş, Weghorst'a imzayı attırıyor

Teknik heyetin raporları doğrultusunda, boşa çıkan Volkan Şen ile Galatasaray’ın ayrılacağı iddiaları ortaya atılan Selçuk İnan’ı bir anda kendi gündemlerinin içinde bulan siyah - beyazlı yönetim, yine taraftar tepkisi nedeniyle bu iki isme de sıcak bakmıyor.

***

Kanat oyuncularının sayısal olarak yeterli olması nedeniyse Volkan Şen’i transfer etmeyi hiç istemeyen siyah - beyazlı kulüp, olası bir Selçuk İnan girişimi yerine, eski oyuncusu Sosa’ya daha sıcak bakıyor. Bedava bir Sosa’nın, bedava bir Selçuk İnan’da daha cazip olduğunu dile getiren bazı yöneticilerin, Başkan Fikret Orman’a, “Sosa sadece ligi değil takımı da çok iyi tanıyor. Neler yapabileceğini biliyoruz. Bizim çok acil olmasa da tek ihtiyacımız bir stoper daha” şeklinde konuştukları ortaya çıktı.

***

Kaynak: Milliyet