Sosa için başkanın şartları var!

Başkan Orman, ancak şartlarını kabul ederse Sosa’ya onay vereceğinin altını çizdi.

FUTBOL 30.08.2017 - 10:51 21.04.2021 - 23:54 Kartal Bakışı

Tolgay Arslan’ın ayrılma ihtimaline karşı orta saha için isim arayışlarına başlayan Beşiktaş’a İtalya’dan mesaj geldi...

***

Serie A ekiplerinden AC Milan’da beklediği şansı bulamayan Arjantinli futbolcu yeniden siyah beyazlı ekipte oynamak istediğini belirtirken Başkan Fikret Orman olumlu görüş belirtti ancak şartlarını ortaya koydu.

***

Terörü bahane ederek 2016-2017 sezonu başında Beşiktaş’tan ayrılarak Milan’a giden tecrübeli oyuncu için yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Orman “Bonservisini bedelsiz alıp gelir, özür diler ve bizim önereceğimiz şartları kabul ederse, transfere onay veririm” diyerek kestirip attı.

***

Bu gelişme sonrası Sosa’dan gelecek haber bekleniyor. Trabzonspor’un da almak istediği Arjantinli futbolcunun vereceği karar bekleniyor. Futbolcunun kulübü Milan bonservis için 5.5 milyon Euro belirlerken Trabzonspor ile görüşmelerde bu rakamı 4 milyona kadar indirdi. Bordo mavililerin bu rakamı 3 milyona indirmeye çalıştığı bu nedenle transferin henüz gerçekleşmediği öğrenildi.

***

Kaynak: Hürriyet

Gelişmelerden Haberdar Olun

@