“Sorun Defans ve Kanat“

Köşe yazarı Atıf Keçeci, KartalBakisi.com'a açıklamalarda bulundu.

ÖZEL 29.10.2013 - 13:06 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı
Köşe yazarı Atıf Keçeci, KartalBakisi.com'a açıklamalarda bulundu. 

*Beşiktaş, Akhisar ile karşılaştı ve gollü bir maç izledik. 6 golün olduğu maçı nasıl buldunuz?-Futbol açısından çok zevkli bir maçtı. Güzel goller izledik. Özellikle 3-4 golün hazırlanışı çok güzeldi. Maçı izleyenler zevk aldı, futbol açısından zevkli ve izlenmesi güzel bir karşılaşma oldu.
*Akhisar karşılaşmasında Beşiktaş'ı nasıl buldunuz?-Beşiktaş'ın üzerine katması gerektiren çok sıkıntı olduğunu gördük. Oyun açısından ve bazı problemler açısından. Hala defansın ortasında bazı sıkıntılar mevcut. Kanatlarda bazı sorunlar var, bu ve bu tip sorunların çözülmesi gerek.
*Beşiktaş'a gelen eleştiriler hep gol sorunu olmasıydı ancak Akhisar maçında defans sorunu da ön plana çıktı. Size göre en büyük sorun ne?-Kesinlikle defans ve defansın ortası. Burada çok sıkıntı var. Ve bir de kanatlarda sıkıntı yaşanıyor. 
*Biliç'i nasıl buluyorsunuz? -Yani Biliç şimdilik takımı tanıyor, takım da onu tanıyor. Biraz daha zamana ihtiyacı var. Devre arasına kadar veya devre arasından sonra bu bahane de olmayacak. İnşallah iyi sonuçlarla görürüz Beşiktaş'ı.

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@