İşte Güntekin Onay'ın maç sonu NTV Spor'daki yorumlarından önemli kesitler:

"Beşiktaş ilk yarıyı önde kapatmasına rağmen hayal kırıklığı yaratan bir futbol oynadı. Rakibin oynamasına izin verdi. Soyunma odasında herkesin silkelenmesi gerekirken, ciddi bir konsantrasyon kaybıyla ikinci yarıya başladılar. Beşiktaş adına sezonun en başarısız ve hayal kırıklığı yaratan maçı oldu."

"Beşiktaş'ta hayal kırıklığı yaratan faktörlerden biri de teknik adam tercihleriydi. Atınç değişikliği tam bir felaket. Son yılların en kötü değişikliğiydi."

"Kerim Frei maçı çevirebilecek bir oyuncu değil. Bugün de oyuna girdikten sonra dikine oynaması beklenirken hiçbir şekilde hücuma katkılı olamadı. Kupada Darıca'ya, Kayserispor'a goller attı ama Süper Lig Darıca Gençlerbirliği seviyesinde değil."

"Başta Aboubakar olmak üzere Beşiktaş'ın ciddi sorunları var. Aboubakar yine felaket bir oyun ortaya koydu. Takım içi sistemde sorunlar var. Aboubakar'ın tek özelliği top taşıma ve onu da yapamadığı zaman hiçbir meziyeti kalmıyor."

"Geçen sezon Beşiktaş kanatlardan ciddi verim alıyordu. Olcay, Kerim Frei, Gökhan Töre. Hücuma dönük Sosa. Bu sezon Quaresma dışında hiç verim alamadı neredeyse. Bu alternatifsizlik ciddi bir sıkıntı."