Kartal'ın Almanya kampına geç katılan Alexander Milosevic, kısa süre içerisinde sergilediği etkili futbolla teknik heyetin beğenisini kazandı. İlk etapta takımdan gönderilmesi planlanan İsveçli futbolcunun şimdi ise kadroda tutulması düşünülüyor.

Siyah-Beyazlılar’ın İsveçli yıldızı Alexander Milosevic, takımın Almanya kampına geç katılmasına rağmen kısa süre içerisinde sergilediği istekli futbolla teknik direktör Şenol Güneş’in beğenisini kazanmayı başardı.

Ülkesinin U21 Milli Takımı’yla Avrupa Şampiyonluğu yaşayan ve ardından takımın yeni sezon hazırlıklarına katılan 23 yaşındaki futbolcu için ilk etapta yönetime, ‘Satılabilir’ raporunu veren Güneş’in, bu fikrini değiştirdiği öğrenildi. Kamptaki çift kale maç çalışmalarında orta alanın geri bölgesinden oyunu başarılı bir şekilde kuran ve hava toplarında da oldukça hakim bir görüntü sergileyen genç yıldızı Avusturya kampında da denemeyi hedefleyen tecrübeli çalıştırıcının bu ismi kadroda tutmayı düşündüğü bildirildi.
 

Gözden kaçırmayın

Tayfur Bingöl adım adım hayaline kavuşuyor Tayfur Bingöl adım adım hayaline kavuşuyor
 
 
 
 
 


Ömer yer almadı

Beşiktaş, hazırlıklarını dün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Basına ve taraftara kapalı olarak yapılan çalışmada; önceki gün ayağında ağrı hisseten Ömer Şeşmanoğlu katılmadı. Genç oyuncu bireysel hazırlık programı uyguladı.