Son teklif 5 milyon

İnler'in kararını bekleyen Kartal, Güneş'in istediği Ozan Tufan için dün bir kez daha masaya oturdu. Rakam 3'ten 5 milyon Euro'ya çıktı. Pazarlıklar sürüyor.

FUTBOL 07.08.2015 - 11:15 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Gökhan İnler için Schalke ile flörtünün sonucunu bekleyen Beşiktaş, natif isimlere yöneldi. Teknik direktör Şenol Güneş'in istediği Bursasporlu Ozan Tufanbaşkan Fikret Orman masaya oturdu. Ozan için dün Bursaspor Kulübü ile üçüncü kez pazarlık perdesi açıldı ve Beşiktaş bu sefer kesenin ağzını açtı. Siyah-beyazlılar daha önce 3 milyon Euro'dan başlattığı ve 4'e kadar çıkardığı bonservis ücretini dün 5 milyon Euro'ya kadar yükseltti. Kartal'ın 5 milyon Euro rakamına çıkması Bursa'yı da rahatlattı. Beşiktaş ile Bursa arasında hangi futbolcuların takas edilebileceği konusunda pazarlıklar ise sürüyor. Bursa daha önce para artı Kerim Frei ve Cenk Tosun'u talep etmiş ancak Fikret Orman bunu kabul etmemişti. Beşiktaş'ın rakamı 5 milyona yükseltmesinin ardından farklı oyuncular üzerinden pazarlıkların sürdüğü öğrenildi.

KARTAL'DA İMZA ŞOV

Beşiktaş'ın yeni transferleri bugün 14.00'te medya önünde imza atacak. Başkan Fikret Orman'ın da katılacağı imza töreni Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılacak.

(Sabah)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@