"Son günlerde sürprizler olabilir"

Beşiktaş'ın dış ilişkilerden sorumlu yöneticisi Erdal Torunoğulları, kura çekimi sonrasında açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 28.08.2015 - 16:45 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı
 UEFA Avrupa Ligi'nde Beşiktaş, H Grubu'nda Sporting Lisbon, Lokomotiv Moskova ve Skenderbeu'yla eşleşti. Kura çekimi sonrasında Beşiktaş'ın dış ilişkiler sorumlusu Erdal Torunoğulları, gruptaki takımlar hakkında değerlendirmelerde bulundu. Torunoğulları, " Hayırlı olsun. Her kurayı ciddiye almak zorundayız. Sporting Lisbon ve Lokomotiv Moskova bildiğimiz takımlar. Diğer rakibi bilmiyorum. Rakibimizi ciddiye alırsak iyi sonuçlar elde ederiz. Hedefimiz tabii ki UEFA'da en üst tura çıkmaktır. Geçen sene iyi bir performans gösterdik. Ancak en ciddiye almadığımız bir takıma yenildik demekki takımları ciddiye almamız gerekiyor." sözlerini sarf etti. 
"Son günlerde sürprizler olabilir"

Transfer hakkında açıklamalarda bulunan Torunoğulları, " Bizim öncelikle ön libero arayışımız var. Tabii zorla olacak diye bir şey de yoktur. Son günlerde bazı sürprizler olabilir ama şu anda görüştüğümüz oyuncular var. İnşallah Beşiktaş için en doğrusu neyse o olur." dedi.

"Gruplardan çıkabileceğimizi düşünüyorum"

UEFA Avrupa Ligi'nde çekilen kuralar sonucu Sporting Lisbon, Lokomotiv Moskova ve Skenderbeu ile eşleşen Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman, grubu ve bu gruptan Siyah Beyazlılar'ın nasıl sonuç alacağı ile ilgili konuştu. Orman, "İyi oynarsak hepsi kolay maçlar. Bütün iş futbolcularımızda. Bu gruptan çıkabileceğimizi düşünüyorum. Hayırlısı olsun. 6 maçı da kazanabiliriz" sözlerini sarf etti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@