Yönetici Erdal Torunoğulları transfer döneminin bitmesine saatler kala Lazio'nun 26 yaşındaki kalecisi Etrit Berisha ve Napoli'nin eldiveni Andujar için dün İtalya'ya gitti

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş Tuanzebe için girişimlere başladı Beşiktaş Tuanzebe için girişimlere başladı
 Cenk Gönen'in Galasaray'a gitmesinin ardından kaleci arayışlarına başlayan Beşiktaş, transfer döneminin bitmesine saatler kala çalışmalarına hız verdi. Manchester United'lı Victor Valdes'i Güneş veto edince bu transfer gerçekleşmedi. Marsilya forması giyen Mandada'nın ise maliyetinin yüksek olması Başkan Fikret Orman ve ekibinin geri adım atmasına neden oldu. Başkan Fikret Orman, Demokratik Kongolu kalecinin 10 milyon euro'yu bulan maliyeti için "Bonservis konusunda anlaşma sağlanabilir. Ancak 4 yıllık sözleşme süresi ve bunun karşılığında vereceğimiz para çok fazla. Bu rakamları ödeyemeyiz" diyerek pazarlık masasından kalktı. Siyah-beyazlılar, Valdes ve Mandada'da yaşanan olumsuz gelişmelerin ardından Lazio'nun 26 yaşındaki kalecisi Etrit Berisha'yı hedefine aldı. Dış transferlerden sorumlu yönetici Erdal Torunoğulları'nın Berisha ve birkaç isimle görüşmelerde bulunmak amacıyla dün İtalya'ya gittiği belirtildi. Arnavut file bekçisi 2013 yılında Lazio'da 3 kez forma giyerken, kalesinde 4 gol gördü. 
KABUL ETTİLER 
Bu arada İtalyan basını Beşiktaş'ın Napoli'nin kalecisi Andujar'a teklifte bulunduğunu öne sürdü. Arjantinli kaleci için siyah- beyazlıların Napoli'ye 1 milyon euro teklif ettiği bildirildi. İtalyan ekibinin bunu kabul ettiği, Arjantinli kaleciyle 1+1 yıllık sözleşme imzalanabileceği belirtildi. Bugün bir kaleci kadroya katılabilir.


FOTOMAÇ