Son aday Soner Aydoğdu

Kartal'da Şenol Güneş "Şartları araştırın" raporu verdi Yönetim ise Fırtına'da Şota'nın "kendine kulüp bul" dediği 24 yaşındaki orta saha oyuncusunu listesine ekledi.

FUTBOL 14.08.2015 - 02:58 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Veli Kavlak ve Tolgay Arslan'ın sakatlığı nedeniyle orta sahada yaşanan sıkıntıyı gidermeyi planlayan Beşiktaş yönetimi, son aday olarak Trabzonspor'un gözden çıkardığı Soner Aydoğdu'yu listesine aldı. Teknik direktör Şenol GüneşŞenol Güneş'in, bordo-mavili takımı çalıştırdığı dönemde Trabzon'a aldırdığı Soner'in ismini yönetime verdi ve netime "Şartları araştırın" raporu verdi. Bunun üzerine siyah-beyazlılar, Şota Arveladze'nin "Kulüp bul" ze'nin dediği oyuncu için harekete geçti ve uygun şartları oluşturmaya hazırlanıyor. 

 

SÖZLEŞMESİ 2017'DE SONA ERİYOR 


Şenol Güneş'in yönetime verdiği raporda "Kötü bir oyuncu değil. Geçiş döneminde orta sahada bize yararlı olur. Patlama yapabilecek bir kapa- kapasitesi var" dediği belirtildi. Bu arada " 2012'de Trabzon'a transfer olan 24 yaşındaki g enç futbolcu Soner'in sözleşmesi ise 2017'de sona eriyor. Bonservisi 2 milyon euro servisi olan yıldız için Trabzonspor'un indirim yapabileceği de belirtildi.

 

FOTOMAÇ

Gelişmelerden Haberdar Olun

@