Kanal D'nin fenomen dizisi Camdaki Kız'da sürpriz isim. Camdaki Kız Melisa kim, Camdaki Kız Melisa'nın hikayesi, Camdaki Kız Melisa'nın dövmesinin anlamı ne? İşte, detaylar

Son dönemlerin yükselen yıldızı Camdaki Kız'a yeni bir oyuncu dahil oldu. Sevilen ve her bölümü ayrı ilgi gören dizideki yeni isim Camdaki kız Melisa, Muzo'nun sevgili rolünde. Camdaki Kız dizisi sevilen karakterleri ve güçlü olay örgüsüyle diziseverleri heyecanlandırmaya ve ekranlara kilitlemeye devam ediyor. 

Gözden kaçırmayın

Chelsea'yi almak isteyen Muhsin Bayrak ne iş yapıyor? Muhsin Bayrak kim, serveti ne kadar? Chelsea'yi almak isteyen Muhsin Bayrak ne iş yapıyor? Muhsin Bayrak kim, serveti ne kadar?

Camdaki Kız dizisine Melisa karakteriyle dahil olan Yüsra geyik, başarılı oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Fenomen diziye hızlı bir giriş yapan Melisa'nın boynundaki döğmenin anlamı oldukça merak edildi. Camdaki Kız Melisa'nın boynundaki döğmenin anlamı ne, Camdaki Kız Yüsra Geyik (Melisa) hakkında merak edilen detaylar detay haberde.

Camdaki Kız Melisa kim

Muzo'nun Nalan'a hayatımda biri var yalanının ardından Muzo para karşılığında yemekte kendisine eşlik edecek bir kadın ile anlaştı. Dizide Melisa karakterine hayat veren Yüsra Geyik ile Muzo arasında yeşermeye başlayacak olan aşk hikayesinde Muzo, Melisa'ya bağlanırken onu hediyelerle şımartıyor. 

Camdaki Kız Melisa'nın hikayesi

Camdaki Kız Melisa kitapta yer alıyor mu, hikayesi ne gündem olan konular arasında. Camdaki Kız kitabında Muzo ve Melisa yer almıyor. Ayrıca Camdaki Kız dizisinde Muzo sevgilisi Melisa'yı ailesi ile tanıştırmak için köşke davet eder. Köşkte Melisa'nın ensesinde yer alan 17 numara dövmesi Sedat'ın her şeyi anlamasına neden oluyor. Melisa'nın dizide para karşılığında Sedat ile birlikte olduğu anlaşılıyor.

Camdaki Kız Melisa'nın döğmesinin anlamı ne?

Melisa'nın 17 dövmesi ile ilgili detaylar bu akşam Camdaki Kız'ın yeni bölümünde belli olacak. 17 numara dövmesinin ne anlama geldiğini merak ettiklerini belirten yorumlarda bulundu. Ancak bu dövmenin neyin şifresi olduğu gizemini koruyor.

Arka Sokaklar Yüsra Geyik kim?

Sevilen oyuncu Yüsra Geyik, 21 Haziran 1990 tarihinde Samsun'da doğdu. İlkokul 1. sınıfı Samsun'da okuduktan sonra ailesinin taşınması üzerine 2. sınıfa İstanbul Ataköy'deki 60.yıl Ataköy İlköğretim Okulu'nda başladı.

Eğitimini Sanat Tasarım Fakültesi Grafik Bölümü'nde tamamladı 13 yaşında kameralarla tanışan Yüsra Geyik ilk olarak Hayat Bilgisi dizisinde rol aldı. Geyik, Arka Sokaklar dizisinde Zeliha karakterine hayat verdikten sonra son olarak Camdaki Kız dizisinde Muzo (Enis Arıkan)'ın sevgilisi Melisa karakterine hayat veriyor. Arka Sokaklar Yüsra olarak daha çok konuşulan Oyuncu başarılı oyunculuğuyla diziseverlerden tam puan almaya devam ediyor.