Sobol, genç ve başarılı bir oyuncu

Beşiktaş yönetici transfer listesindeki genç Ukraynalı sol bek Sobol için yeşil ışık yaktı.

FUTBOL 03.01.2017 - 08:23 21.04.2021 - 23:55 Kartal Bakışı
Yönetici Ahmet Ürkmezgil, “Genç yıldız Sobol çok pahalı değil, ayrıca Beşiktaş’a da uygun” diyerek transfere yeşil ışık yaktı.

Beşiktaşlı yönetici Ahmet Ürkmezgil, ara transfer döneminde ismi geçen oyunculardan Zorya'da forma giyen 21 yaşındaki sol bek Eduard Sobol için olumlu ifadeler kullandı. Radyospor'dan Özgür Sancar'a konuşan Ürkmezgil, "Sobol, genç ve başarılı bir oyuncu. Fiyatı da çok pahalı değil, yani Beşiktaş'a uygun bir oyuncu. Yönetimin ve kulübümüzün şartlarına uyarsa transfer edilebilir. Bana göre takıma faydalı olur" ifadesini kullandı.

Beşiktaş'ın hedefinin 'efendi' bir yol izleyip şampiyon olmak olduğunu diye getiren Ürkmezgil, bazı oyuncuların takasta kullanılabileceğini belirterek şöyle devam etti: "Yönetimde Veli ile ilgili konuşulmuş bir konu yok. Ama Beşiktaş'a uygun olarak takasta kullanılabilir. Yönetimin kararı belirlenir ve hocanın da onayı alınır. Beşiktaş bu hafta içerisinde transfer sürprizleri yaşayabilir. Uygun şartlar gerçekleşirse 2-3 transfer daha olabilir."

Gelişmelerden Haberdar Olun

@