Slaven Bilic'ten Sürpriz Karar!

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Demba Ba'nın Trabzonspor karşısında yabancı kontenjanına takıldığı için yedek soyundurulduğunu açıkladı.

FUTBOL 03.05.2015 - 18:53 21.04.2021 - 23:59 Kartal Bakışı

Trabzonspor maçının çok önemli olduğunu söyleyen Slaven Bilic, "Büyük bir maç olacak. İki büyük kulüp karşı karşıya geliyor. Karşımızda iyi bir takım ve bu takımın iyi bir teknik direktörü var. Bu sezon kendi sahalarında sadece bir maç kaybettiler. Bizim de bir planımız var. Hazır durumdayız. Beklentim burada iyi bir performans göstermek. Kalitemizi ortaya koyarsak eve mutlu döneriz" diye konuştu.

Takımın en golcü ismi Demba Ba'nın yedek soyunmasıyla ilgili olarak da Hırvat teknik adam, "Demba Ba, bizim en önemli skorerimiz. En golcü oyuncumuz. O olmadan bu sezon şimdiki bulunduğumuz pozisyona gelemezdik. Yedek olmasının nedeni yabancı sınırlaması. Sağ bekte oynayan bazı oyuncularımız cezalı ve onun için böyle bir tercih yaptık. Maç 90 dakika ve Mustafa da iyi bir form tuttu. Maçın akışı içinde Demba 'nın da iyi bir rol almasını bekliyorum" ifadelerini kullandı.