Slaven Bilic Atiba'yı istiyor!

Beşiktaş, İngiliz temsilcisinin yöneticilerine Atiba Hutchinson için kapıyı 7 milyon Euro'dan açtı. West Ham United ise, 32 yaşındaki futbolcuya 5 milyon Euro'luk bir bonservis ödeyebileceğinin altını çizdi.

FUTBOL 15.08.2015 - 12:05 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Slaven Bilic gitti, aklı Atiba Hutchinson’da kaldı... Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in, orta alanda yaşanan sıkıntıları dile getirmesi üzerine yönetim kurulu oyuncu arayışlarını sürdürüyor. Ancak yaşanan yeni bir gelişme, hareketli günlerin işaretçisi oldu. Siyah beyazlı takımın eski hocası Slaven Bilic, West Ham United yöneticilerine Atiba’nın alınması yönünde rapor verdi.
İngiliz ekibinin idarecileri de, Beşiktaş ile Atiba’yı transfer etmek adına bağlantıya geçti.

ŞiMDi SÖZ ŞENOL GÜNEŞ’TE...

Menajerler aracılığıyla fikir alış verişinde bulunan West Ham yöneticileri, “Bilic’in transfer listesindeki isimleri kadromuza kazandırıyoruz. Kendisi Beşiktaş’tan Atiba’ya talip olduğunu iletti. Biz de resmi olarak kulübü ile görüşme kararı aldık” yorumunu yaptı. Siyah beyazlı kulübün yöneticileri ise, Atiba’ya gelen teklifi değerlendirmek adına Şenol Güneş ile konuşacaklarını vurguladı.

Kanadalı futbolcunun bonservis bedeli için kapının 7 milyon Euro’dan açılacağı ifade edildi. İngiliz ekibi ise, Atiba’ya 5 milyon Euro verebileceklerini dile getirdi.

 


Kaynak: Hürriyet - İsmail Er

Gelişmelerden Haberdar Olun

@