Siyah Beyaz Derneği Yönetimi geçtiğimiz günlerde medya mensuplarıyla bir araya gelerek, derneğin yeni dönem çalışmaları ve hedefleri hakkında bilgi verdi.

Gözden kaçırmayın

Avcılar Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği İftar Yemeği Avcılar Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği İftar Yemeği
Siyah Beyaz Toplantı notları 
Siyah Beyaz Derneği Yönetimi olarak bir dönem ara verdiğimiz basın ile buluşmalarımızı Derneğimizin 10. Yılında tekrar başladık ve bu toplantıları yılda bir, iki defa düzenlemeyi planlıyoruz.25 Şubat 2013'de gerçekleştirdiğimiz basın ile buluşmada Yönetim Kurulu olarak öne çıkartmak istediğimiz başlık;

"Beşiktaş Derneklerinin varoluş sebeplerinin BEŞİKTAŞ olduğunu" unutmamamızdır. Beşiktaş'tan ne alırım değil, ben Beşiktaş'a ne verebilirim olması gerekmektedir.
Toplantıda Derneğimizin gerçekleştirdiği işler ve planladığı işleri belirttik. Yaptıklarımızla övünmeyip gelecek projelere daha da değer veriyoruz.  Bunların en önemlisi Amatör Şubelerden birinin yükümlülüğünü üstlenmek istiyoruz. Toplantı esnasında basın mensubu arkadaşlardan gelen teklifleri de değerlendireceğiz. Derneğimiz Yönetim Kurulu Eğitime çok önem vermektedir. Bu çerçevede ilk olarak Anadolu da ihtiyacı olan bir okulun seçip maddi ve manevi katkılarda bulunacaktır.
Beşiktaş'lı duruşuna önem verdiğimizden bu projeleri gerçekleştirirken camiamızı birleştirici ve barışçıl yönetim sergileyerek Klubumüzle bütünleşmekten asla ödün vermeyeceğiz.Her şey Beşiktaş'ımız için Her şey Beşiktaş'a FEDA olsun diyor ve Beşiktaş'a faydalı olacak her türlü projede var olduğumuzu söylemekten gurur duyduğumuzu belirtmek isteriz Yönetim Kurulu