Sakatlığı nedeniyle Antalya kampından ayrılan, tedavi için kendi doktorunu tercih eden Beşiktaşlı oyuncu, hafta başından itibaren arkadaşlarına katılıyor.

Gözden kaçırmayın

Rosier 90+4'te kırmızı kart gördü Rosier 90+4'te kırmızı kart gördü

Beşiktaş, yeni transferlerinden Alexander Milosevic’in sakatlığına üzülürken, bu durum Tomas Sivok için adeta piyango oldu.

Kupa maçında sakatlanan Milosevic’in sağ ayak beşinci tarak kemiğinde kırık olduğu, önümüzdeki günlerde ameliyat edileceği belirtildi. Nisanın ilk haftasında sahalara dönmesi beklenen oyuncunun, daha erken iyileşebilmesi için kulüp doktorları tarafından yoğun tedavi sürecine alınacak. Yeni transferin 8 hafta takımdan uzak kalacağı belirtilirken, Tomas Sivok’ta yaşanan ani gelişme ise teselli oldu. İstanbul’da bireysel antrenörler eşliğinde çalışarak eski formunu bulmaya çalışan Sivok’un hafta başından itibaren çalışmalara katılacağı belirtildi. Milosevic’in gelişiyle gözden çıkarıldığı belirtilen Sivok’un dönüşü de sürpriz olarak değerlendirildi.

Ziraat Türkiye Kupası’ndaki Çaykur Rizespor maçında sakatlanan Milosevic dışında, bir başka yeni transfer olan Daniel Opare’nin de sakatlanmasına, takım içerisinde “Nazar değdi” şeklinde yorum yapıldı. Beşiktaş’ın A Takımından Sorumlu Yöneticisi Mert Vardar, “Sakatlıklara çok üzüldüm. Opare birkaç hafta içerisinde sahalara döner ama Milosevic’in durumu çok daha kritik” diye konuştu.