Sıradaki Gomez

Yönetimin durmaya hiç niyeti yok. Şimdi hedefte golcü transferini bitirmek var. Mario Gomez için çalışmaları hızlandıran Beşiktaş, Alman yıldıza hafta sonunda imza attırmaya kararlı.

FUTBOL 24.07.2015 - 02:37 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Beşiktaş’ta artık tek bir hedef var: Golcü sorununu çözmek. Demba Ba’nın ardından dünyaca ünlü bir oyuncuya imza attırmaya kararlı olan yönetim, Mario Gomez için girişimlerini hızlandıracak. 

Yönetici Ahmet Ürkmezgil, “Oyuncunun kendisiyle sorun yok. Kulübüyle halledilmesi gereken prosedürler var. Arkadaşlarımız bunun için mesai harcıyor. Çözülmeyecek şeyler olsa, bu kadar uğraşmazlardı” diyerek müjdeli haberin yakın olduğunu duyurdu. Başkan Fikret Orman ise kurmaylarına, Gomez transferinin bu hafta sonu mutlaka bitirilmesi yönünde talimat verdi.

Welbeck’te kiralık formülü

Yönetim şu anda ağırlığı Mario Gomez’e vermiş durumda. Ancak sürpriz bir şekilde gündeme gelen Danny Welbeck’ten de vazgeçilmiş değil. Eğer Arsenal, İngiliz forveti kiralık olarak gönderme kararı alırsa Beşiktaş hemen harekete geçecek. Vodafone Arena’da taraftarlara Welbeck-Gomez’li forvet hattını izletmek için tüm şartlar zorlanacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@