'Sır Gibi Saklanan Yıldız'

Süper Lig'de tarihi bir şampiyonluk için mücadele eden Beşiktaş, devre arasında kadroyu güçlendirmek istiyor.

ÖZEL 23.12.2013 - 12:22 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı
Yabancı kontenjanının hergeçen sezon kademeli bir şekilde azaltılma kararının çıkmasıylaçalışmalarını bu doğrultuda sürdüren Beşiktaş, yerli futbolcularlagörüşmelerini sıklaştırdı.


Beşiktaş'da transfer heyecanı yaşanıyor... Ocak ayında hücumbölgesine takviye yapmak için bir süredir çalışmalarda bulunan Siyah Beyazlı yönetim, sponsorun destek sözününardından hedef büyüttü!.. Listesine dünyaca ünlü isimleri alan Beşiktaş yönetimi, teknik direktör Slaven Bilic ilk hedefiolan Ronaldinho için kolları sıvadı. Geçtiğimiz günlerde sambacıyıldızın menajeriyle bir ön görüşme gerçekleştiren siyah beyazlılar,esen olumlu hava üzerine girişimlere hız verdi. Alınan bilgilere göreönümüzdeki hafta içinde iki yönetici yurt dışında önemli transfer görüşmeleri yapacak.İsmi sır gibi saklana süpriz yıldız futbolcu konusunda ise
Siyah-beyazlılar, imza parası veyıllık ücret için ismi sır gibisaklanan bir sponsor ile anlaştığı gelen haberler arasında... Dünyacaünlü yıldız futbolcu ve menajerini İstanbul'da hemsiyah-beyazlı yöneticilerle görüşeceği hem de sponsor firma ile masayaoturacağı öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@