Seyit Ateş Çok Sert Konuştu

Olaylı Beşiktaş Kasımpaşaspor karşılaşması sonrası,demeç savaşları devam ediyor.Beşiktaş eski yöneticisi Seyit Ateş'te bu olaylarla ilgili KartalBakışı'na özel açıklamalarda bulundu.

ÖZEL 19.08.2015 - 11:56 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Kasımpaşaspor kulübünün yöneticilerinin yada yönetim kurulunun Beşiktaş’la ilgili böyle bir açıklama vermeleri hadlerine değildir.Beşiktaş’la ilgili konuşabilecek bu ülkede hicbir gücü ve kuvveti göremiyorum.

 

Ezik tarifini yapacak, hiçbir gücü de göremiyorum ne yazık ki, Kasımpaşaspor kulübü yönetimi meydanı boş bulmuş ve tarihi şanlarla, şereflerle dolu milyonların vicdanında tertemiz olan Beşiktaş camiasına dil uzatmaları kabul edilemez bir olaydır.

 

Bu olaylardan sonra sanal alemde "Beşiktaş kulübü bir açıklaması var" diye bir haber geçince yüreğime su serpildi bir nevi rahatladı, ama saatler sonra Beşiktaş'ın yönetimi tarafından yapılan açıklamanın Kasımpaşaspor kulübüne haddini bildirmek, onların kurduğu cümlelere cevap vermek degil sadece "Afedersiniz siz yanlış anladınız" şeklinde bir özür beyanı gibi bir açıklamayı görüncede, bir Beşiktaş’lı olarak şahsen çok üzüldüm.Mevcut yönetimden kaanatim bir kez daha pekişti. Sayın Fikret Orman ve yönetimi Beşiktaş hakkını hukukunu hiç bir platformda savunacak yeterlilikte ve güçte değildir.

 

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@