Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in, Bursaspor maçından sonra oyuncularını soyunma odası koridorunda sevinmemeleri konusunda uyardığı ortaya çıktı.

Gözden kaçırmayın

"Maçtan önce oyuncularıma zemin ve hakem konusunu söyledim" "Maçtan önce oyuncularıma zemin ve hakem konusunu söyledim"
 Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in, Bursaspor karşılaşmasından sonra oyuncularına soyunma odası koridorunda sevinmemeleri konusunda ciddi uyarılarda bulunduğu ortaya çıktı.
Bursasporlu bazı yetkililerin karşılaşmanın ardından siyah-beyazlı futbolculara tepki gösterdiği, ortamı sakinleştirmeye çalışan Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın da yanlış anlaşıldığı öğrenildi. Gökhan Töre ve Ersan Gülüm’ün bu nedenle yeşil-beyazlı hocayla tartıştıkları kaydedildi.

Olay yerine sonradan gelen Şenol Güneş ise oyuncularını rakibi üzecek davranışlarda bulunmamaları için uyardı. Güneş’in, “Koridorda sevinmeyin. Rakip son dakikada gol yedi ve çok üzgün. Sevincinizi soyunma odanızda yaşayın” talimatını verdiği aktarıldı.

Yaşanan olayların ardından Ertuğrul Sağlam’ın, Beşiktaş soyunma odasına giderek hem Şenol Güneş ile hem de futbolcularla konuşarak olayı tatlıya bağladığı öğrenildi.