Beşiktaş'ın deplasmanda Erzurumspor ile karşılaşacağı maç öncesinde Erzurumspor teknik direktörü Yılmaz Vural açıklamalarda bulundu.

Spor Toto Süper Lig'in 34. haftasında Beşiktaş'la karşılaşacak Erzurumspor'da Teknik Direktör Yılmaz Vural, açıklamalarda bulundu.

Ligde kalmaları için 5-6 galibiyet almaları gerektiğini belirten Vural, "Bize 45 puan lazım. Geriye 8 maç kalmış. 5-6 galibiyet lazım. Kolay bir hedef değil. Elimizde deneyimli ve kariyerli bir takım var. Ben de şaşırıyorum, bu hale nasıl gelinmiş." dedi.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş iznin ardından antrenmanlara başladı Beşiktaş iznin ardından antrenmanlara başladı

Siyah beyazlıların şampiyon olmaları durumunda hak edeceğini ve Sergen Yalçın'ın kısıtlı imkanlarla doğru işler yaptığını belirten Vural, "Beşiktaş şampiyon olmak istiyor. Hak ederek olacak, olursa. Çok iyi oynuyorlar. Takım tepkisini birlikte veriyorlar. Sergen'in başarısıyla mutlu oluyorum. Dile kolay, yıllarca Anadolu'da başarılı olduğu için Beşiktaş'ta. İnşallah Beşiktaş'ın Alex Ferguson'u olur. Sonuçlara bakılmasın, ne yapıyor ediyor ona bakılsın. Sergen kardeşimin şampiyon olmasını istiyorum. Kısıtlı imkanlarla doğru işler yapıyor." diye konuştu. (HÜRRİYET)