Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, ABD'li oyuncu Boyd'un takımda kalmasını istiyor. Transfer konusunda da bu hafta müjdeli haberler bekleniyor.

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, yeni sezonda ABD’li oyuncuya da şans verecek. Geçen sezon ligde ilk 4 hafta oynadıktan sonra lisansı askıya alınan, 2. yarıda Sivas’a kiralanan Tyler Boyd takımın 14 yabancısından biri olacak.

Hürriyet gazetesinden İsmail Er'in haberine göre; Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, sezon başından bu yana antrenmanlarda başarılı performans sergileyen Tyler Boyd için olumlu rapor verirken, geçen yıl sakatlığı nedeniyle takımda yer alamayan Ajdin Hasic’in kiraya verilmesi konusunda görüş bildirdi.

Siyah beyazlı takımın futbol şube sorumlusu Emre Kocadağ ile konuşan Yalçın “Şu anda kadromuzda Boyd hariç 10 yabancı oyuncu bulunuyor. Ghezzal, Alex Teixeira, Diego Costa gelirse kadro tamamlanır” dedi.

Gözden kaçırmayın

Ismael'in Derbilerin adamı Dele'ye güveni tam Ismael'in Derbilerin adamı Dele'ye güveni tam

MÜJDELi HABERLER GELiR

Beşiktaş’ın TFF’nin belirlediği limitlerin dışına çıkamadığını ifade eden Sergen Yalçın “Sahada mücadele edecek 11 kişiyi mutlaka oluşturacağız. Ama Şampiyonlar Lig'inde istikrarlı bir kadro ile oynamak istiyoruz. Bu konuda yönetimimiz inanılmaz çalışıyor. Görüşmelere şahit oluyorum bu hafta müjdeli haberler gelir” diye konuştu. (HÜRRİYET)