Sergen Yalçın'dan Ghezzal ve transfer sözleri

Transferi adeta yılan hikayesine dönen Rachid Ghezzal için konuşan Sergen Yalçın, yönetimin elinden geleni yaptığını söyledi.

GÜNDEM 22.07.2021 - 10:23 22.07.2021 - 10:28 Kartal Bakışı

Sergen Yalçın, Cezayirli oyuncu Ghezzal ile yeniden anlaşmak için Beşiktaş’ın tüm imkanlarını zorladığını ifade etti.

“Taraftarlarımız şuna inansın; başkanımız Ahmet Nur Çebi, Ghezzal’in transferi için çabaladı. Ama menajeri Anoir Fazuli’nin önce ‘Evet’ deyip ardından ise başka takımlarla görüşmesine anlam veremedim. Başkanımız son hamlesini yaparak bu oyuncuyu kazandırmaya çalışacak.”

Hürriyet gazetesinden İsmail Er'in haberine göre; Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Rachid Ghezzal konusunda başkan Ahmet Nur Çebi’nin ve yönetiminin elinden gelen tüm imkanları kullandığını belirterek, adı Galatasaray ile anılan Cezayirli oyuncu ile ilgili son bir hamle daha yapacaklarını söyledi.

Ghezzal’in menajeri ile sorun yaşadıklarını belirten Sergen Yalçın şu ifadeleri kullandı: “Başkanımız Ahmet Nur Çebi ve yöneticiler, Ghezzal’in Faslı menajeri ile yaptığı toplantıda kulübün tüm şartlarını zorladı. Ancak menajeri Anoir Fazuli’nin önce ‘Evet’ deyip ardından ise başka takımlarla görüşmesine anlam veremedim.

Bayrama rağmen çalışmaya devam

Ghezzal’in Beşiktaş’ta geçen yıl başarılı oynamasında ve pozisyon oluşturmasında emeğimiz büyük. Ghezzal bizim sistemimize kısa sürede uyum sağladı. Taraftarlarımız şuna inansın; başkanımız Ahmet Nur Çebi, Ghezzal’in transferi için çabaladı. Başkanımız son hamlesini yaparak bu oyuncuyu kazandırmaya çalışacak. Beşiktaş için menajerinin karakteri önemli. Beşiktaş olarak alternatif oyuncu arayışlarımız var. Başkan bu konuda çalışmalarını bayrama rağmen sürdürüyor.” Stoper takviyesi yapılacağına da dikkat çeken Sergen Yalçın, 2 hafta içinde boş olan mevkilere takviye yapılacağını vurguladı. (HÜRRİYET)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@