Beşiktaş'ın aldığı kötü sonuçların ardından Valerien Ismael ile yolların ayrılması bekleniyor. Siyah-beyazlıların teknik direktör adayları konuştu.

Spor Toto Süper Lig'de son 6 maçtan 1 galibiyet, 3 beraberlik ve 2 mağlubiyet alan Beşiktaş'ta, teknik direktör Valerien Ismael ile devam edilip edilmeyeceği merak konusu oldu.

A Spor muhabiri Sercan Dikme konuyla ilgili, "Valerien Ismael ile yolların ayrılmasını bekliyoruz. En geç 2 gün içerisinde yollar ayrılacak gibi. Valerien Ismael kendisi de istifayı düşünüyor. Akşama kadar bu durum beklenecek. İstifa etmezse Valerien Ismael'in tazminatı 300-325 bin Euro civarında." şeklinde konuştu.

SERGEN YALÇIN: "BEN BEŞİKTAŞ'IN EVLADIYIM"

Bu arada Sergen Yalçın'da soruları yanıtladı. Siyah-beyazlılarla şampiyonluk yaşayan teknik direktör A Spor'a konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Yalçın açıklamalarında, "Ben Beşiktaşlıyım. Beşiktaş'ın başında bir teknik direktör varken bu konularla ilgili konuşmam yanlış olur. Ben Beşiktaş'ın evladıyım. Benim her zaman isteyeceğim şey Beşiktaş'ın başarılı olmasıdır." dedi.

ŞENOL GÜNEŞ: "KONUŞULUYOR"

Fransız çalıştırıcının yerine Şenol Güneş'in adı geçerken, deneyimli teknik adam A Spor'a açıklamalarda bulundu.

Gözden kaçırmayın

Aboubakar resmen açıklandı! Maliyeti belli oldu! Aboubakar resmen açıklandı! Maliyeti belli oldu!

Şenol Güneş, "Bana gelen bir şey yok ama konuşuluyor. Olursa öğrenirsiniz" dedi.

Siyah-beyazlıların teknik direktör adayları şunlar: Sergen Yalçın, Şenol Güneş, Mircea Lucescu, Rıza Çalımbay ve İlhan Palut...

A SPOR