Beşiktaş Şampiyonlar Ligi'nde C grubunda B.Dortmund, S.Lisbon ve Ajax ile eşleşti. Siyah Beyazlıların teknik adamı Sergen Yalçın gruptaki rakiplerini değerlendirdi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Şampiyonlar Ligi'nde karşılaşacakları takımları değerlendirdi. 

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta ilk ayrılık yaşanmak üzere Beşiktaş'ta ilk ayrılık yaşanmak üzere

Sergen Yalçın, “Dortmund; Haaland, Malen ve Thorgan Hazard gibi etkili hücumculara sahip. Sporting’in defansif yönü güçlü, Ajax’ın da teknik kapasitesi yüksek. Üç rakibimize karşı da çok dikkatli oynayacağız. Hem izleyenlere keyif veren hem de hedefine ulaşan bir Beşiktaş izleteceğiz" diye konuştu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, UEFA Şampiyonlar Ligi’ndeki rakipleri Sporting, Dortmund ve Ajax karşısındaki şanslarını Hürriyet’e değerlendirdi.

Avrupa kupalarında oynayacakları maçların ülke puanı için de çok önemli olduğunu belirten Yalçın, “Turnuvaya kadar eksiklerimizi tamamlayacağız. Hem izleyenlere keyif veren hem de hedefine ulaşan bir takım olacağız” ifadelerini kullandı.

Tüm rakiplerinin güçlü olduğunu ifade eden Yalçın, “Dortmund; Haaland, Malen ve Thorgan Hazard gibi etkili hücumculara sahip. Sporting defansif yönü güçlü bir takım. Ajax’ın teknik kapasitesi yüksek. Üç rakibimize karşı da çok dikkatli oynayacağız. Rakiplerimizin durumunu biliyoruz, gereken tedbirleri alacağız" diye konuştu. (HÜRRİYET)