Sergen Yalçın için para ikinci planda! Tek şartı var!

Sergen Yalçın, sözleşme uzatmak için hem Şampiyonlar Ligi’nde hem de Süper Lig’de başarılı olacak kadro kurulmasını şart koştu.

GÜNDEM 06.06.2021 - 15:42 06.06.2021 - 15:47 Kartal Bakışı

Beşiktaşlılar, kulübü çifte şampiyonluğa taşıyan Sergen Yalçın ile sözleşme uzatılmasına kenetlendi. Başkan A.Nur Çebi, Yalçın ile anlaşmanın kağıt meselesi olduğunu vurgularken işin ağırdan alındığını düşünenler ‘arada sorun mu var' sorusunu sordu.

Sözcü gazetesinden Ali Aydın'ın haberine göre; Taraftar arasındaki görüşmelerin ilk turunda Yalçın, kartlarını açık oynadı. Maaş konusunda bir isteği olmadığını belirten tecrübeli hoca, takımının ücretinin günü gününe ödenmesini istedi. Ancak kadro konusunda Yalçın'ın önemli talepleri oldu.

Şampiyon kadronun korunmasını isteyen Sergen Yalçın, gidecek oyuncuların yerlerinin de ya aynı kalitede ya da daha iyi isimlerle takviye edilmesini şart koştu.

Şampiyon teknik adam, Süper Lig'de sezonun son bölümünde yaşadıkları kadro zafiyetini örnek gösterdi. Hem Şampiyonlar Ligi'nde hem de Süper Lig'de başarı istediğini kaydeden Sergen Yalçın, bunun için de güçlü ve geniş bir kadro kurulmasının şart olduğunu dile getirdi. (SÖZCÜ)