Başarılı spor yorumcusu Emre Tilev Beşiktaş gündemini KartalBakışı'na değerlendirdi...

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta neler oluyor? Vida, Welinton ve Souza'dan akıl almaz hatalar Beşiktaş'ta neler oluyor? Vida, Welinton ve Souza'dan akıl almaz hatalar
Beşiktaş Gaziantepspor karşılaşması 2 eski dostu bir araya getirecek.Sergen Yalçın'ın Beşiktaş'ta çok güzel anıları var.Sergen Yalçın için çok duygusal bir maç olacak.


Sezon öncesi Dany'nin Galatasaray'a gitmesi,devre arası Beşiktaş'a gelmesi,Cenk Tosun'un gelecek sezon için Beşiktaş'a imza atması,bu maçın heyecanını arttırıyor.


Transfer şikesi olur mu?Bence olmaz.Benim tanıdığım Cenk Tosun çok karakterli ahlaklı bir futbolcu.


Sergen Yalçın içinde çiçeği burnunda teknik direktör onun için vitrin maçı olacak.Her ne kadar Slaven Bilic ve Fikret Orman'ın arası ne kadar iyi olsada,kulislerde Sergen Yalçın Beşiktaş sesleri konuşuluyor.


Slaven Bilic güzel karakterli bir insan.İyi gitar çalıyor.Sokakta halkın içinde sempatik.Ama Beşiktaş'ın başında bunlar yeterli olmuyor.Bilic'in gitarında ki akort arızalı.Takım ritmini bir türlü yakalıyamıyor.Jones büyük bir tecrübe,Beşiktaş'a çok faydalı olucağını düşünüyorum.Beşiktaş seyircisini ateşler.Fabian Erts'e benzetiyorum.Alman disiplini var.Ritim önemli olan Jones Beşiktaş'ta ritmini,havası yakalarsa çok farklı olur.


Slaven Bilic bu maçı kazanırsa çok farklı bir hava olur.Beşiktaş tekrar kenetlenir.Sergen Yalçın'da bu maça bileniyor.Beşiktaş için kolay bir maç olmayacak.