Galatasaray'da daha önce sözleşmesi otomatikman uzayan Sabri'nin durumu, Beşiktaş'ta da Sivok için geçerli.

Beşiktaş'ta yeni transfer Milosevic'in sezonu kapatması gözleri tekrardan Tomas Sivok'a çevirdi. 

Gözden kaçırmayın

Rosier 90+4'te kırmızı kart gördü Rosier 90+4'te kırmızı kart gördü

Bilic'in sağlık ekibinden ''hazır'' cevabı almasına rağmen yönetimin uyarısıyla şoka uğradığı öğrenildi. Beşiktaş yönetimin kontratında ''30 maç oynarsa otomatikman sözleşmesi uzar'' maddesi olan Sivok'un bu sayıyı geçmemesini istediği bildirildi. Bu konuda Bilic'in uyarıldığı öğrenilirken, Hırvat hocanın da bu yüzden ikili tandem konusunda Ersan-Pedro'da ısrar edeceği, bu oyunculardan birisinin cezalı veye sakat olması durumunda natif olarak Atınç'ı düşündüğü, son olarak ise Sivok'a şans vereceği belirtildi.

Bilindiği üzere Fikret Orman daha önce yaptığı açıklamada, Tomas Sivok ile yollarını sezon sonunda kesin olarak ayıracaklarını belirtmişti.

SERGEN YALÇIN'IN GÖZÜ TOMAS SIVOK'TA

Beşiktaş'ta yönetimin sözleşmesini yenilememe kararı aldığı Tomas Sivok'un, kış transfer PAOK'un kapısından döndüğü bildirildi. Yunan ekibinin Sivok'un şartlarını kabul ettiği ama o dönemde gireceği bir sağlık kontrolünden geçemeyeceği için transferin yattığı bildirildi. Sivasspor'un sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Sivok'u istediği ama Çek oyuncunun en az 3 yıllık sözleşme istemesinin bu transferi zora soktuğu gelen bilgiler arasında.