Serdar'a Kartal pençesi

Beşiktaş, teknik direktör Şenol Güneş'in istediği Serdar Aziz için Bursaspor'un kapısını çaldı. G.Saray'ın da gündeminde yer alan 24 yaşındaki stoperin Beşiktaş'a daha yakın olduğu belirtildi.

FUTBOL 23.06.2015 - 03:26 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Beşiktaş yönetimi, teknik direktör Şenol Güneş'in raporu doğrultusunda stoper transferi için girişimlerini hızlandırdı. Bugüne kadar bir çok isimle temasa geçen siyah- beyazlılar, rotasını Bursasporlu Serdar Aziz'e çevirdi. Şenol Güneş'in, Bursaspor'dan öğrencisi olan yeşil-beyazlı kulübün milli stoperi Serdar Aziz'in transferini istemesinin ardından Beşiktaş transfer komitesi ilk resmi girişimini yaptı. G.Saray'ın da talip olduğu ancak takas nedeniyle Bursaspor'un veto ettiği Serdar'ın Beşiktaş'a daha yakın olduğu öğrenildi. 24 yaşındaki milli oyuncu, Bursaspor formasıyla son iki sezonda 59 resmi maçta oynarken, 3 de gol attı. 

 

EŞİ İSTANBUL'A BAYILDI 


Bu arada aynı mevkii için ilgilenilen isimlerden biri olan Miguel Britos'tan da olumlu haber geldi. Tecrübeli stoperin eşi Regueiro'nun İstanbul'a gelerek ev baktığı ve memnun kaldığı bildirildi. Britos'un eşinin de onayı ile İstanbul'a gelmeyi kabul ettiği siyah- beyazlıların Britos'a yıllık 1.2 milyon euro vereceği, 1.2 milyon euro da imza parası ödeyecekleri bildirildi. 29 yaşındaki Britos, 2011 yılından bu yana formasını giydiği Napoli'de 66 resmi maça görev yaptı.

 

FOTOMAÇ

Gelişmelerden Haberdar Olun

@