Spor Toto Süper Lig'in 15. haftasında Torku Konyaspor'u 2-1 mağlup eden Beşiktaş'ta, Serdar Kurtuluş açıklamalarda bulundu.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'a İtalyan takviyesi! Sezon sonu serbest! Beşiktaş'a İtalyan takviyesi! Sezon sonu serbest!

Spor Toto Süper Lig'in 15. haftasında Torku Konyaspor'u 2-1 mağlup eden Beşiktaş'ta, Serdar Kurtuluş açıklamalarda bulundu.

Torku Konyaspor karşısında galip gelmelerine rağmen iyi bir oyun sergileyemediklerini söyleyen Serdar Kurtuluş, "Açık konuşmak gerekirse, Beşiktaş olarak çok kötü bir maç oynadık. Torku Konyaspor'u buradan tebrik etmek istiyorum. İyi mücadele ettiler" dedi.

Şampiyonluk hedefi olan takımların kazandığı her puanın değerine de değinen başarılı oyuncu, "Bazen, kötü oynarken de puanlar almak önemlidir. Hedefe giden, şampiyonluk mücadelesi veren takımların kötü oynadığı maçları da kazanmaları çok önemlidir" şeklinde konuştu.

PENALTI AÇIKLAMASI!

Torku Konyaspor'un maçın son bölümlerinde Torje ile kazandığı penaltı pozisyonuna da açıklık getirmeyi ihmal etmeyen Serdar Kurtuluş, "Penaltı pozisyonuna iyi baksınlar, eğer orada penaltı varsa... Ben orada adama dokunmadım. Ben vücudumu adamın önüne koydum, koyduğum gibi kendini yere attı. Dokunmadım bile" O pozisyonda penaltı yok. Kalkıp bana sarı kart gösterse, ben cezalı duruma düşeceğim. Rica ediyorum biraz iyi baksınlar"

Son olarak Atiba'nın gördüğü kırmızı kart için konuşan deneyimli isim, "Orada hakem ile bir diyalog oldu herhalde çok ses olduğou için duyamadım ama bir diyalog yüzünden cezalandırıldı diye düşünüyorum" diyerek sözlerini noktaladı.