Beşiktaş'ta 7 günlük devre arası tatili sona erdi. Kartal'ın tecrübeli sağ beki Serdar Kurtuluş, Antalya'daki karşılama sırasında bir taraftarın eleştirisine hedef oldu.

Gözden kaçırmayın

Vincent Aboubakar Beşiktaş için İstanbul'da! Vincent Aboubakar Beşiktaş için İstanbul'da!
 Beşiktaş’ta 7 günlük devre arası tatili sona erdi. Süper Lig’in ikinci yarısı için dün Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde toplanan siyah-beyazlı takım öğle saatlerinde Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkan özel uçakla Antalya’ya gitti.
Milliyet'e göre, Belek’teki Gloira Sport Arena’da kampa giren Kartal olumsuz hava şartları nedeniyle 1 saat rötarla Antalya’ya uçabildi. Siyah-beyazlı taraftarların çiçeklerle karşıladığı Beşiktaş kafilesi daha sonra otobüsle kamp yapacağı otele geçti.

Beşiktaş’ı, Antalya’da fırtına ve yağmur karşıladı. Önceki gece çıkan fırtına etkisini her geçen saat arttırırken, şehirde bazı elektrik direklerinin de devrildiği gözlemlendi. Beşiktaş’ın antrenman yapacağı bölgede, yağmur sularından göletler oluştuğu dikkatlerden kaçmadı. Drenajın iyi olması nedeniyle Gloria Sport Arena’nın antrenman sahalarında olumsuz bir durumun yaşanmadığı da vurgulandı.

Serdar’ı üzdüler

Kartal’ın tecrübeli sağ beki Serdar Kurtuluş, Antalya’daki karşılama sırasında bir taraftarın eleştirisine hedef oldu. Siyah-beyazlı taraftar, Serdar’ın iki sezon önce Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanan Galatasaray derbisinde yaptığı hatayı hatırlatarak, “O topu taca atsaydın bugün takımda sen oynuyordun” dedi.

Derbide taç çizgisi kenarında Bruma’ya topu kaptırarak yaptığı hata golle sonuçlanan Serdar’ın sürpriz tepkiye üzüldüğü ancak taraftara yanıt vermeden takım otobüsüne bindiği gözlendi.