Beşiktaş'ta Eskişehir maçında Quaresma kulübeye çekilecek. İsmail Köybaşı'nın performansını beğenen Güneş bu futbolcuyla birlikte Serdar'ı da ilk 11'de düşünüyor.

 Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş Eskişehirspor maçında takımda revizyona gitmeyi planlıyor. Tecrübeli hoca sezon başından beri performansından hiç memnun olmadığı ve Sporting Lizbon maçında Olcay Şahan cezalı olduğu için oynatmak zorunda kaldığı Ricardo Quaresma'yı yeniden yedek kulübesine çekecek. Bu oyuncunun yerine solda Olcay görev yapacak. Teknik Direktör Şenol Güneş Sporting Lizbon maçında performansından çok memnun olduğu İsmail Köybaşı'ya yarın oynanacak Eskişehirspor maçında sol bekte yeniden görev verecek. Tosic'in ise bu hafta kulübeye çekilmesi bekleniyor.
OĞUZHAN BU HAFTA İLK 11'E GERİ DÖNECEK

Şenol Güneş'in sağ bekte Beck'in yerine Serdar Kurtuluş'u da ilk 11'de oynatmayı planladığı ancak bu konuda net karar vermediği ortaya çıktı. Eskişehirspor karşısında Oğuzhan'ın ilk 11'e dönmesine kesin gözüyle bakılıyor. Tecrübeli hocanın Cenk Tosun'u da ilk 11'de oynatmasının sürpriz olmayacağı öğrenilirken Gomez'in kulübeye çekilebileceği belirtildi.

 KAYNAK : Takvim