Serdar kongreye takıldı

Şenol Güneş'in Serdar Aziz için çalışma yürüttüğü ancak Yeşil-Beyazlılar'daki kongre dönemi sebebiyle bu transfer konusunda muhattap bulamadığı belirtildi.

FUTBOL 17.01.2016 - 03:09 21.04.2021 - 23:57 Kartal Bakışı
 Ara transfer döneminde kaleciye ek olarak takıma yeni bir stoper de kazandırmak için çalışmalarını sürdüren ve ilk etapta Dnipro’dan Douglas Silva için temaslarda bulunan Siyah-Beyazlılar’ın gizli hedefi ortaya çıktı. Yönetimin, teknik direktör Şenol Güneş’in eski öğrencisi Serdar Aziz için çalışma yürüttüğü ancak Yeşil-Beyazlılar’daki kongre dönemi sebebiyle bu transfer konusunda muhattap bulamadığı belirtildi. Başarılı futbolcunun Beşiktaş’a transfer olmayı istemesine rağmen Siyah-Beyazlı idarecilerin; salı günü yapılacak seçimler öncesinde şimdiki Başkan Recep Bölükbaşı’nın aday olmayacağını açıklaması nedeniyle herhangi bir gelişme kaydedemediği bildirildi.
Seçimlerden sonra...

2 hafta önce 25 yaşındaki futbolcunun menaceri Haluk Canatar’la görüşen ve Serdar’ı transfer konusunda ikna eden Şenol Güneş’in; eski öğrencisini Beşiktaş’a getirmekte ısrarcı olduğu ve yönetimin de bu oyuncu için Bursa’daki başkanlık seçimlerini beklediği öğrenildi.   

Gelişmelerden Haberdar Olun

@