Gelecek sezon şampiyonluk hedefiyle mücadele edecek olan siyah beyazlılar, transferde ilk resmi imzayı attırmak için geri sayıma geçti.

Gelecek sezon şampiyonluk hedefiyle mücadele edecek olan siyah beyazlılar, transferde ilk resmi imzayı attırmak için geri sayıma geçti.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş, Ghezzal'ın alternatifini Fransa'da buldu Beşiktaş, Ghezzal'ın alternatifini Fransa'da buldu

Beşiktaş geçtiğimiz haftalarda Ankaralı yönetici Deniz Atalay aracılığıyla Osmanlıspor ile görüşmelere başlamıştı. Siyah beyazlılar, Süper Lig'de forma giymek isteyen Serdar Gürler konusunda anlaştı. Beşiktaş, önümüzdeki günlerde milli futbolcuyla resmi sözleşme imzalayacak.

Son iki sezonda gol yollarında çok etkili bir oyun sergileyen Serdar, 2016-17 sezonunda G.Birliği formasıyla ligde 31 maçta 13 gol 4 asist yaparken kupada da 5 maçta 4 gol-2 asist yaptı.

Toplamda 36 maçta 17 gol-6 asist yapan Serdar bu performansını bu sezon transfer olduğu Osmanlıspor'a da taşıdı. Osmanlı'da ligde 29 maçta 12 gol-5 asist yapan Serdar kupada da 4 maçta 1 gol-1 asist yaptı. Toplamda 13 gol 6 asiste ulaştı

"SÜPER LİG'DE KALMAK İSTİYORUM"

Osmanlıspor ile küme düşen Serdar Gürler, "Ben Süper Lig'de kalmak istiyorum ama son sözü başkanlar söyler. Onlar ne söylerse o olur. Elimden geleni yapacağım. Türk futboluna vereceğim çok şeyler olduğunu söylüyorum. Önümde belki en fazla 10 sene var, Türkiye'de hatırlanan futbolcu olmak istiyorum" dedi.

Sabah