Kartal’da, Teknik Direktör Şenol Güneş’in, Kasımpaşa maçı öncesi siyah-beyazlı takımı Vodafone Arena’da antrenmana çıkarmak istediği öğrenildi.
Beşiktaş Yönetimi, Güneş’in bu talebi nedeniyle karşılaşmaya kadar zemini tamamen hazır hale getirmek için çalışmalara hız verdi.

Yetişmesi halinde Vodafone Arena’daki ilk antrenmanı 12 gün sonra yapmayı hedefleyen Şenol Güneş, takımın stada alışması için burada 3-4 idmanı taraftara açık gerçekleştirmeyi planlıyor.

ÖZEL PROGRAM

Futbolcuların, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde zaten hibrit zeminde çalıştığını kaydeden siyah-beyazlı hoca yeni bir stada geçilecek olması nedeniyle, Vodafone Arena’da antrenman yapılmasını istiyor.

Yaklaşık üç sezondur farklı statlarda oynayan Beşiktaşlı futbolcuların, Vodafone Arena’daki ilk maçı 11 Nisan’da Bursaspor’la yapacak olması nedeniyle özel çalışma programı hazırlayacak olan Şenol Güneş, soyunma odalarının da bir an önce yetiştirilmesini istedi. Kasımpaşa maçından sonra yapılacak antrenmanlara taraftarların da alınması planlanıyor.

Şenol Güneş’in, Antalya maçından sonra oyunculara verdiği üç günlük izin bitti. Kartal, Kasımpaşa maçının hazırlıklarına bugün başlayacak.


FANATİK