Şenol Güneş'in önemini vurguladı

Ntv Spor’da yayınlanan Spor Servisi programında moderatör Fuat Akdağ ile birlikte gündemi değerlendiren Mehmet Demirkol, Beşiktaş organizasyonunun en önemli dişlisi Şenol Güneş’tir ifadesini kullandı.

ÖZEL 01.02.2017 - 12:53 21.04.2021 - 23:55 Kartal Bakışı

Spor Servisi programında gündemi değerlendiren Akdağ ve Demirkol, Beşiktaş başkanı Fikret Orman'ın yeni transferlerin tanıtıldığı dünkü basın toplantısında sarfettiği:

"Şenol hoca ile abi kardeş ilişkimiz var. Kendisini ağabey diye çağırırım. Şenol hocanın artı bir yıl sözleşmesi var. Ne zaman isterse sözleşmesi uzar. Aklımızda sözleşme yok. Hocamızın, bizim bütün konsantrasyonumuz bu sezon şampiyon olmak, UEFA’da gidebildiğimiz yere kadar gitmek. İsimler yazılıyor. Kim gitmiş görüşmüş başkasıyla, hocayla bir sıkıntımız yok.”

ifadelerini değerlendirdi.

-Bende olsam öyle yaparım

Mehmet Demirkol başkanın bu sözleri karşısında "Bende olsam öyle yaparım. Çünkü Beşiktaş organizasyonunun en önemli dişlisi Şenol Güneş'tir" dedi.

-Son 2 sezondur Beşiktaş'ı uçuruyor

11 Haziran 2015 tarihinde Bursaspor'un başından ayrılarak Beşiktaş'la sözleşme imzalayan usta teknik adam oynattığı futbolla ligdeki rakiplerini adeta sürklase ediyor.

Başarılı hoca ile 81 resmi maça çıkan Şenol Güneş bu maçların 49'undan galibiyetle ayrılmasını bildi. 19 maç berabere biterken sadece 13 maçta yenilgi yüzü gördüler.

Süper ligde 53 maça çıkan Kara Kartallar, Şenol Güneş'in başında olduğu bu sürede 38 galibiyete imza atarken, 9 beraberlik ve 6 mağlubiyet aldı. 114 gol atarken 50 gol yedi.

KARTALBAKIŞI