Şenol Güneş Sesleri

Beşiktaş’ta Bilic’in geleceği tartışılırken İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi’nin aklındaki tek isim Bursaspor’un hocası Şenol Güneş. Siyah-Beyazlı idareci geçen sezon da göreve getirmek için uğraştığı tecrübeli çalıştırıcı ile sürekli iletişimde ve bu tr

GÜNDEM 16.05.2015 - 09:19 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Gaziantep ve Akhisar maçlarında toplam 4 puan bırakan Beşiktaş şampiyonluk şansını iyice zayıflatırken teknik direktör Slaven Bilic’in geleceği de iyice tartışmalı hale geldi.

Sezon sonu taşları yerinden oynatması ihtimaline kesin gözüyle bakılan Siyah-Beyazlı yönetimin, 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Hırvat hoca ile yollarını ayırması bekleniyor.

1 YIL DAHA SÖZLEŞMESİ VAR

İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi’nin gönlünde yatan tek isim ise bu sezon Bursa’ya oynattığı futbolla damgasını vuran Şenol Güneş. Çebi, kendisi gibi Trabzonlu olan Güneş’i Beşiktaş’a getirmeyi çok istiyor. Geçtiğimiz yıl da Bilic ile sıkıntıların yaşandığı dönemde Çebi, Güneş ismini gündeme taşımış ancak sonuç alamamıştı. Bu arada Bursaspor ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan tecrübeli çalıştırıcının da Beşiktaş’a sıcak baktığı belirtiliyor.