Şenol Güneş mevcut ekibiyle devam edecek!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, takımdan ayrılan Tamer Tuna'nın yerine yeni bir yardımcı antrenör istemediğini yönetime iletti. Güneş gelecek sezon mevcut ekibiyle devam edecek.

GÜNDEM 29.06.2017 - 17:32 21.04.2021 - 23:54 Kartal Bakışı

Beşiktaş'ta son iki sezon yardımcı antrenörlük yapan Tamer Tuna, görevinden ayrılarak Göztepe ile anlaşmıştı bunun üzerine yönetim kurulu, Şenol Güneş'in gelecek sezon yardımcılığını yapacak antrenörü belirlemek için çalışmalara başlamıştı. Ancak Şenol Güneş, yönetimle yaptığı toplantıda yeni bir yardımcı antrenöre ihtiyacı olmadığını iletti. Deneyimli çalıştırıcı toplantıda, gelecek sezon mevcut ekibinin kendisi için yeterli olacağını dile getirdi.

***

Şenol Güneş'in ekibinde antrenman programı ve kondisyon planlamasını yardımcı antrenörler Şeref Çiçek ve Miguel Montanana yapıyor. İdari konularda sorumluluk antrenörlerden Mehmet Kulaksızoğlu'nu ait.

***

Geçen sezon başında göreve başlayan Marjan Mrmic, kaleci antrenörü olarak çalışmaya devam edecek. Yardımcı antrenörler arasında yer alan analiz uzmanı Eren Şafak da yeni sezonda teknik ekipteki görevine devam edecek.

***

Kaynak: Ntv Spor

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
  Şamp. Ligi   UEFA   Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@