Şenol Güneş futbolcuları tek tek kutladı...

Şenol Güneş zor şartlarda kazanılan Karabük maçının ardından oyuncularını tek tek kutladı.

FUTBOL 11.09.2017 - 07:54 21.04.2021 - 23:54 Kartal Bakışı

Beşiktaş’ın hocası, penaltı kaçırıp, 10 kişi kaldıkları karşılaşmada büyük bir mücadele ortaya koyduklarının altını çizdi, “Kazanma isteğiniz için hepinize teşekkür ederim. Şimdi sırada Porto maçı var. Şampiyonlar Ligi’ne iyi başlamalıyız” dedi.

***

Penaltı kaçırıp, 10 kişi kaldığı Karabükspor deplasmanını 3 puanla geçerek, şampiyonluk yarışının en iddialı takımlarından biri olduğunu bir kez daha gösteren Beşiktaş’ta, Teknik Direktör Şenol Güneş maç sonu tüm oyuncularını soyunma odasında tebrik etti.

***

Böyle maçları kazanmaları halinde hedeflere ulaşabileceklerinin altını çizen Güneş’in, “Çok zor bir maçı geride bıraktık. Milli ara sonrasındaki maçları kazanmak kolay değildir. 10 kişi kalmamıza rağmen geri adım atmadık. Kazanma isteğiniz için hepinize teşekkür ederim” dediği öğrenildi.

***

Siyah-beyazlı hoca, Karabük’te milli oyuncuların yorgun olmaları nedeniyle farklı bir kadro sahaya sürdüğünü de belirterek, “Evet bu maça sevinmeliyiz ama artık önümüzde Porto maçı var ve Şampiyonlar Ligi’ne iyi bir başlangıç yapmamız lazım. Bu takımdaki herkes zamanı gelince forma şansı bulacak. Karabükspor maçı gibi zorluk derecesi yüksek karşılaşmaları kazandıkça takımın ritmi de oturacaktır” ifadelerini kullandı.

***

Bu arada Beşiktaşlı futbolcuların Karabükspor maçından sonra soyunma odasında galibiyeti kutladıkları aktarıldı. 10 kişi kalmalarına rağmen çok önemli bir performans ortaya koyduklarının altını çizen siyah-beyazlıların, “İlk yarı çok iyi oynadık, pozisyonlar bulduk ama golü bir türlü atamadık. İkinci devrede ise penaltı kaçtı, üstüne bir kişi eksik kaldık fakat oyundan hiç düşmedik. Porto maçı öncesi bu galibiyete çok ihtiyacımız vardı” yorumunu yaptıkları ifade edildi.

***

Kaynak: Milliyet

Gelişmelerden Haberdar Olun

@