Denys Boyko, gelecek sezon Beşiktaş'ta kaleyi teslim alacağını iddia etti.

Gözden kaçırmayın

Bana saygı göstermeyenlere saygı duymayacağım Bana saygı göstermeyenlere saygı duymayacağım
 Süper Lig’in devre arasında Ukrayna ekibi Dnipro’dan 3.3 milyon euro bonservis karşılığında Beşiktaş’a transfer olan ancak istenilen performansı bir türlü gösteremeyen Denys Boyko geleceğiyle ilgili kararını 2016 Avrupa Şampiyonası finallerinden sonra verecek.
Fransa’da düzenlenecek dev turnuva bitene kadar menajerine hiçbir yere gitmeyi düşünmediğini bildiren Ukraynalı file bekçisinin, “Ben kötü bir kaleci değilim. Kendimi yeniden ispatlayarak gelecek sezon birinci kaleci olacağım” dediği öğrenildi.

Yeni sezonda şimdilik Beşiktaş’ta kalmayı planlayan Boyko, Avrupa’dan ciddi teklifler gelmesi durumunda bunları değerlendirmek istediğini de menajerine iletti. Siyah-beyazlı file bekçisinin, “Beşiktaş’a transfer olduğumda yüzde yüz hazır değildim. Kendimi gelecek sezona çok iyi bir şekilde hazırlıyorum. Avrupa Şampiyonası’ndan önce transferimle ilgili konuşmak istemiyorum” ifadelerini kullandığı aktarıldı.

Siyah-beyazlı yönetimin, forma şansı bulduğu maçlarda yediği hatalı goller yüzünden Teknik Direktör Şenol Güneş’in gözüne girmeyi başaramayan Denys Boyko’yu ciddi bir teklif gelmesi halinde satmayı planladığı vurgulandı. Ukraynalı kaleci ile ilgilenen kulüpler arasında İngiltere Premier Lig ekibi Everton da yer alıyor.